Chcete jednoduše, snadno a nenákladně podpořit kreativitu, tvůrčí psaní, kreslení a malování u sebe, svých dětí a nejbližších?

VYROBTE SI NEOBYČEJNĚ OBYČEJNÉ SEŠITY.

Co získáte?

Zakoupením získáte ke stažení 10 motivů obalů s antistresovými omalovánkami a 7 druhů linkování k vytisknutí v pravé i levé variantě s volnou plochou k malování vedle řádků na doprovodné ilustrace. Získáte tak možnost si vyrobit sadu dalších neobyčejně obyčejných sešitů v jednotné linii a dovyrobit i další motivy dle svých představ a potřeb.

 • 10 druhů OBALŮ- antistresových omalovánek
  - kdykoliv si můžete vytisknout
 • 7 druhů ŘÁDKOVÁNÍ s volnou stranou na malování
  - ve dvou variantách k tisku řádků na pravé straně a na levé straně- tzn. 2x7 druhů linek
 • VOLNÝ OBAL bez motivu pro vlastní tvorbu
  - vyzkoušejte si nakreslit vlastní originální motiv v jednotné linii ostatních obalů
 • NEOMEZENOU MOŽNOST tisku a tvorby
  - vytiskněte motivy kolikrát potřebujete, oboustranně, jednostranně, na druhy papírů, které Vaše tiskárna "snese" - vytvořte si "lenochy" s řádkováním - tvořte sami s radostí
 • 1
  TAJEMSTVÍ SPÍŽE
  - motiv s policemi ve spíži s rozmanitými nádobami, do kterých lze dokreslit suroviny dle Vaší fantazie
 • 2
  MĚSTO U JEZERA
  - vybarvěte si a dovořte maloměsto u jezerní hladiny s malou lodičkou
 • 3
  EXOTICKÉ MĚSTO
  - cestovatelé přivítají větší město s obytnými a panelovými domy, i s kostelem s baculatými věžičkami
 • 4
  CHEMICKÁ LABORATOŘ
  - obal vhodný pro milovníky chemických pokusů
 • 5
  POTRUBNÍ SYSTÉM
  - ve spletité síti potrubního vedení se možná ztratí i malá myška
 • 6
  CO SE DĚJE POD ZEMÍ
  - v podzemní síti chodeb se skrývají mnohé poklady...
 • 7
  ELEGANTNÍ KVĚTY
  - květinový motiv ve stylu cibulových vzorů
 • 8
  MOUDRÉ SOVY
  - veselé sovičky lákají k vybarvení...
 • 9
  V PARKU
  - motiv listnatých stromů s ptačími nájemníky
 • 10
  SILUETY STROMŮ
  - a stromy ještě jednou, tentokrát v siluetě a zkratce- prostor pro Vaše barevné cítění, nebo necháte jen černobílou verzi?

7 druhů řádkování v různých šířích, řádkování s pomocnými linkami pro začínající písaře

A cena?

49,- Kč za celý komplet ke stažení

(10 motivů obalů+ 1 volný k vlastní tvorbě, 7 druhů linkování).

 • Zakoupením získáte neomezenou možnost si tisknout nabízené motivy obalů a řádků   V LIBOVOLNÉM POČTU na libovolný materiál dle možností i omezení Vaší tiskárny.
 • K materiálům se lze vracet KDYKOLIV, dle Vašich potřeb a nastavení, dle Vaší chuti tvořit.
 • Stačí nalepit obal na běžný sešit a vytvoříte si svůj osobitý, originální sešit do školy. Během CELÉ školní docházky VŠECH Vašich dětí... 😉
 • Díky nabízeným motivům lze JEDNODUŠE A SNADNO vytvořit ORIGINÁLNÍ DÁREČKY  pro nejbližší- sešit na recepty pro maminku a babičku, poznámkovník pro tatínka a dědečka, deníček pro sestru, či kamarádku, veršovník pro sebe a poetické duše, nápadník na nové nápady a postřehy, potrubník pro sdílení hlubinných myšlenek...
 • Můžete si vytvořit i MULTIFUNKČNÍ SEŠIT s rozmanitými nalepenými druhy řádkování po okrajích dle návodu ve videu, s rozmanitými stužkami a provázky (či jinými ozdobnými prvky) ve hřbetu sešitu.
 • Můžete si vymyslet i vlastní originální motivy... Fantazii se meze nekladou...
 • Tyto návrhy Vám UŠETŘÍ ČAS a možná i INSPIRUJÍ K VLASTNÍ TVORBĚ a vytvoření si vlastní linie NEOBYČEJNĚ OBYČEJNÝCH SEŠITŮ.

Podělíte se s Vaší tvorbou?

FB UČÍME SE SPOLEČNĚ

E-mail: ucimesespolecne@janatlapova.cz

Tyto sešity jsou super. Moc mi vyhovuje, že jsou v elektronické podobě. A líbí se mi, kolik je díky nim možností na dotvoření i možností na využití. Já jsem první várku tvoření sešitů pojala formou recyklace. Vytiskla jsem pouze desky sešitů a nalepila je na staré nevyužité školní sešity. Tiskla jsem na bílé i barevné papíry a ke zdobení jsem použila barevné papírové pásky, fixy a samozřejmě pastelky. Sešity použiji na své poznámky, nápady a pracovní úkoly, jeden sešit jsem si ještě vytvořila na recepty. A další várku budu dělat pro dcerku. Ta sice ještě nechodí do školy, ale sešity využije na kreslení doma i na cestách. A věřím, že za ně bude ráda i za pár let ve škole. Myslím, že je to docela machrovinka mít ve škole co sešit to vlastnoručně vybarvovaný originál:)
Pavlína Hanáčkováwww.pavlinahanackova.cz
"Z neobyčejných sešitů jsem úplně nadšená. Jejich výrobu jsem si moc užila, krásně jsem se přitom odreagovala a ještě vytvořila krásné sešity synovi na kreslení. Na výběr je z 10 druhů obalů, takže kreativitě se meze nekladou. Moc se mi líbí, jak je vyřešené řádkování, vždy jsem podložky na psaní poztrácela. A hlavně je možné je tisknout pořád dokola! Pamatuji si, jak jsme každý den před začátkem školního roku vybíhali nakoupit sešity, tak to, až syn doroste, už nebude nutné... ;-)"
Michaela Drapelova, autorka projektu Mé Lepší Já www.michaeladrapelova.cz

Jaký příběh se skrývá za těmito sešity?

Jmenuji se Jana Tlapová.

Jsem neobyčejně obyčejná žena.

Vyjímečný originál.

Jako každý z Vás.

Rozhodla jsem se stát tvůrcem svého života v respektu s plánem vesmírné režie,

což obnáší aktivně překonávat strach ze změn a pečovat o Dary, kterých se mi dostává.

 

Díky svým životním zkušenostem jsem si uvědomila, že SE UČÍME SPOLEČNĚ.

Každý den. Po celý život.

Splnila jsem si svůj životní sen a stala se učitelkou. Tvořila jsem pro děti a stále vytvářím rozmanité učební materiály (jako téměř každý kreativní učitel). U nejmladších školáků byly velmi oblíbené tyto typy sešitů (jedna stránka na psaní, druhá na malování), které jsem dětem sama vytvářela. Bylo to ale velmi pracné a energeticky náročné (stejně jako učitelská práce sama), a tak jsem se rozhodla, že prvním produktem, který zhmotním do další své praxe, abych si usnadnila život, budou právě tyto sešity.

Vnitřek sešitu byl jasný. Jedna stránka s linkami, druhá prázdná na obrázek. Obal jsem také měla hned hotový: inspirovala jsem se antistresovými motivy z rozmanitých omalovánek, kterými je dnešní trh nasycen.

Vytvořila jsem 14 návrhů přebalů a 10 druhů linkování a vydala se do tiskáren. Tam jsem se dozvěděla, že pro získání přijatelné ceny musím slevit ze svých požadavků: vybrat pouze 2 typy obalů (později se nakonec našla možnost 4 typů, za což jsem vděčná) a 2 typy linkování. Navíc bylo potřeba sešity vytisknout ve větším nákladu.

Takže bylo jasné, že sešity nezůstanou určeny pouze pro mne, ale že je pustím i do světa...

Prodávat a podnikat jsem ale neuměla... Ani osobně, natož virtuálně...

Naštěstí jsem v úžasném kurzu Podnikání z Pláže, kde nás Stáňa Mrázková učí krok po kroku vytvářet svůj web, blog, FB stránky. Zakoupila jsem si úžasný nástroj SmartSelling, který nabízí propojení prodejního fakturačního systému s e-maily a webem, tak mohu tyto sešity nabídnout takto jednoduše i Vám...

Takže jsem tady a teď a nabízím Vám své produkty...

Neuvěřitelná představa se stala skutečností!

Nyní si můžete ode mne zakoupit NEOBYČEJNĚ OBYČEJNÉ SEŠITY- 4 motivy v tištěné verzi a 10 motivů obalů k samovýrobě. Věřím, že se Vám tento nápad líbí a že zažijete krásné chvilky při tvoření sešitů, ať se rozhodnete investovat do mých motivů, nebo si vymyslíte a nakreslíte vlastní.

V hlavě mám mnoho plánů, ale jejich realizace je pro mne časově a technicky náročná. Kdo nezkusil, tak těžko pochopí, kolik práce se skrývá nad jednotlivými kroky k prodeji. Zápasila jsem s technikou. Vytvořit produkt je pro mne snadné, ale vypiplat ho k cestě do světa, to už není tak jednoduché, ale velká výzva a odhodlání...

Jsem šťastná, že se mi to podařilo!

Že mám v rukou neobyčejně obyčejné sešity, z kterých jsem nadšená. Že Vás mohu s těmito sešity prostřednictvím virtuální reality seznámit. Že Vám je mohu nabídnout ke koupi. Že si je můžete koupit v tištěné verzi, nebo si stáhnout motivy, sami vyrobit a poté vymalovat, popsat a pokreslit dle své libosti.

Že Vám mohu udělat radost a zároveň pomoci Vám a Vašim dětem k radostnějšímu tvořivému psaní a malování...

Právě teď pouštím do světa můj první produkt: NEOBYČEJNĚ OBYČEJNÉ SEŠITY, do kterých se, věřím, zamilujete stejně tak, jako já, moje děti a všichni ti, kteří už do sešitů mohou malovat a psát...

Mám rozpracované i další projekty: Písničkové básničky- básničky a obrázky podle kterých učím prvňáčky tvary písmen; kreslení obrázků v písničkách; podtácky na paměť vody; e-book o zásadách prvopočátečního čtení a psaní.

Myšlenka interaktivního propojení světa a tvoření školních pomůcek, programů a vzájemná inspirace prostřednictvím internetové i skutečné reality mě stále ještě neopustila. Vzhledme k tomu, že se s technikou teprve učím zacházet a často překonávám vnitřní odpor a pnutí, uvidím, jestli se mi podaří vše zrealizovat...

V časovém vytížení učitele na plný úvazek, matky tří dětí a pečovatelky o domácnost a zahradu vše trvá 

p o m a l u...

Vše má ale svůj čas, není potřeba nic uspěchat a \"tlačit na pilu\".

 

Jaké bude moje další směřování také v mnohém můžete ovlivnit Vy.

Jak?

Zakoupením sešitů. Jejich doporučením dál. Darem.

Zpětnou vazbou. Inspirací. Sdílením. Spoluprací.

Fantazii se meze nekladou...

 

Děkuji za Vaši podporu, zájem.

\"Dej a bude Ti dáno, přej a bude Ti přáno.\"

Děkuji. ♥

www.janatlapova.cz

UČÍME SE SPOLEČNĚ

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Sešity se mohou stát skvělým, originálním, smysluplným dárkem pro Vás, Vaše děti i nejbližší...

Tipy na zajímavé příležitosti k podarování Vašich dětí NEOBYČEJNĚ OBYČEJNÝMI SEŠITY:

Vánoce, svátky, narozeniny, pozornost za vysvědčení, ke Dni dětí, k Mikuláši,

prostě \"jen tak\", z lásky, pro radost a potěšení, pro rozvoj tvůrčího psaní a kreativity ;-)...

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a já, Mgr. Jana Tlapová, je budu na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.
Kliknutím na tlačítka v textu vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.
Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.