Objednávka

NEOBYČEJNĚ OBYČEJNÝCH SEŠITŮ

aneb Vyrob si sám

 

Zakoupením získáte ke stažení 10 motivů obalů s antistresovými omalovánkami a

7 druhů linkování k vytisknutí v pravé i levé variantě s volnou plochou k malování vedle řádků na doprovodné ilustrace.

Získáte tak možnost si vyrobit sadu dalších neobyčejně obyčejných sešitů v jednotné linii a dovyrobit i další motivy dle svých představ a potřeb.

 • ANO
  Objednávám si komplet materiálů ke stažení a vytisknutí k výrobě NEOBYČEJNĚ OBYČEJNÝCH SEŠITŮ za cenu 49,- Kč
 • ANO
  Překontroloval/a jsem si pečlivě všechny údaje zadané v objednávce, především e-mailovou adresu, na kterou chci motivy obalů a linkování zaslat.
 • ANO
  Vím, že po zaplacení si budu moci doma vytisknout motivy obalů a linkování a kdykoliv si vyrobit vlastní NEOBYČEJNĚ OBYČEJNÉ SEŠITY a využívat je vždy, když budu potřebovat a když budu mít chuť tvořit. Stažené motivy jsou mi k dispozici časově neomezeně :-).
 • ANO
  Vím, že získám 10 druhů obalů s antistresovými omalovánkami vybízejícími k vymalování a dokreslení: Tajemství spíže, Město u jezera, Exotické město, Chemická laboratoř, Postrubní systém, Co se děje pod zemí, Elegantní květiny, Moudré sovy, V parku, Siluety stromů.
 • ANO
  Vím, že si mohu vytvořit sešity s různými druhy linkování a s počtem stran, dle vlastního výběru. Každý sešit tak bude originálem a "šitým na míru" mým potřebám a nastavení.
 • ANO
  Vím, že stránky v těchto sešitech mohou mít na jedné straně linkování a na druhé volný prostor k malování.
 • ANO
  Vím, že koupí těchto sešitů mohu rozvinout kreativitu a tvůrčí psaní a malování, že mohu pomocí nabízených motivů vytvářet originální dárečky pro mé blízké a multifunkční sešity pro mé děti během celé doby školní docházky.
 • OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a já, Mgr. Jana Tlapová, je budu na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Objednáním vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

 

 

Děkuji, že jste se rozhodli objednat materiály k výrobě NEOBYČEJNĚ OBYČEJNÝCH SEŠITŮ, a podpořit tak kreativitu a rozvoj tvůrčího psaní a kreslení.

 

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Tyto sešity jsou super. Moc mi vyhovuje, že jsou v elektronické podobě. A líbí se mi, kolik je díky nim možností na dotvoření i možností na využití. Já jsem první várku tvoření sešitů pojala formou recyklace. Vytiskla jsem pouze desky sešitů a nalepila je na staré nevyužité školní sešity. Tiskla jsem na bílé i barevné papíry a ke zdobení jsem použila barevné papírové pásky, fixy a samozřejmě pastelky. Sešity použiji na své poznámky, nápady a pracovní úkoly, jeden sešit jsem si ještě vytvořila na recepty. A další várku budu dělat pro dcerku. Ta sice ještě nechodí do školy, ale sešity využije na kreslení doma i na cestách. A věřím, že za ně bude ráda i za pár let ve škole. Myslím, že je to docela machrovinka mít ve škole co sešit to vlastnoručně vybarvovaný originál:)
Pavlína Hanáčkováwww.pavlinahanackova.cz
img_2225Děkujeme za sešity, udělaly nám opravdu velikou radost, moc děkujeme.
 
Dokonce Jan, který dobrovolně nemaluje, oba přidělené sešity hned vymaloval a druhý den je nesl ukázat paní učitelce. Elisa měla samozřejmě velikou radost, protože jako správná holčička neustále maluje, tvoří a připravuje se na první třídu.
 
Natalie Hantak

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Vybírat a objednávat také můžete ze 4 druhů již vytisklých NEOBYČEJNĚ OBYČEJNÝCH SEŠITŮ.

PODMOŘSKÝ SVĚT
PTAČÍ SNĚM
ROZKVETLÁ LOUKA
UČÍME SE S RADOSTÍ

Potřebujete pomoc?

Napište mi na ucimesespolecne@janatlapova.cz nebo volejte na 777 590 230.

Ráda vám pomůžu a poskytnu doplňující informace.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a já, Mgr. Jana Tlapová, je budu na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.
Objednáním vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.
Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.