Chcete jednoduše, snadno a nenákladně podpořit kreativitu, tvůrčí psaní, kreslení a malování u sebe, svých dětí a nejbližších?

 

POMOHOU VÁM NEOBYČEJNĚ OBYČEJNÉ SEŠITY.

NEOBYČEJNĚ OBYČEJNÉ SEŠITY

= originální 40 stránkové tištěné sešity formátu A5 s omalovánkami na obalu a linkováním s pomocnými linkami i bez pomocných linek v kombinaci s prázdnou stranou na malování uvnitř.

Máte jedinečnou příležitost získat 3v1
(= omalovánky, linky na psaní a prostor na kreslení v jednom)

 

VYBÍRAT MŮŽETE ZE 4 MOTIVŮ OBALŮ

V KOMBINACI S DVOJÍM ŘÁDKOVÁNÍM:

 

 

Líbí se Vám sešity a toužíte je mít doma?

Klikněte níže...

Čím jsou

NEOBYČEJNĚ OBYČEJNÉ SEŠITY

jedinečné?

 • JEDINEČNÝ VZHLED
  Obálka sešitu Vás upoutá originálními antistresovými omalovánkami vybízejícími k barevnému vymalování i případnému dokreslení.
 • 4 DRUHY OBRÁZKŮ NA PŘEBALU
  Vybírat si můžete ze 4 motivů antistresových omalovánek: ROZKVETLÁ LOUKA, PODMOŘSKÝ SVĚT, PTAČÍ SNĚM, UČÍME SE S RADOSTÍ
 • VNITŘNÍ VZHLED
  Jedinečné složení vnitřních dvojstránek: jedna strana s linkováním, druhá volná pro ilustrace. Osvědčená varianta ve školní praxi.
 • ŘÁDKOVÁNÍ
  Každý motiv obrázků na přebalu můžete pořídit s dvěma typy řádkování: - jedinečné řádkování pro prvopočáteční písaře (na nácvik správného psacího písma) s pomocnými linkami (šířka 18 mm) + jednoduché širší řádkování (šířka 15 mm)
 • KVALITNÍ MATERIÁL
  - obálka z pevné čtvrtky, aby se dala snadno vybarvit - jednotlivé listy z pevného papíru (typ kancelářský papír), aby se hlavně prvopočátečním písařům dobře psalo a papír se netrhal
 • ROZMĚRY
  - formát A5 (polovina A4): 14,7x 21 cm
 • POČET LISTŮ
  - 40: silnější sešit, aby se do něj vešlo více textu, příběhů, myšlenek a obrázků...
 • CENA
  - 25,- Kč za kus + POŠTOVNÉ A BALNÉ 99,- Kč
 • VĚKOVÁ UNIVERZÁLNOST
  Jejich užití je věkově neomezené. Primárně jsou určeny pro prvopočáteční písaře, ale na své si přijdou všechny věkové kategorie... 😉 Mladším dětem mohou text psát rodiče a děti pak domalují obrázky, nebo mohou nacvičovat uvolňovací cviky a tvary, které jim rodiče předkreslí... Dospělí ho mohou použít jako deník, na terapii psaním...
 • ROZMANITÁ FUNKČNOST
  Určeno pro psaní deníku, opisování textů, vymýšlení básní, příběhů, pohádek... Vaší fantazii se meze nekladou...

Jak sešity vypadají uvnitř v detailu:

Řádkování s pomocnými linkami pro prvopočáteční písaře (šíře 18 mm)

(vhodné hlavně pro 1.- 2. třídu na nácvik krásného psacího písma)

Širší řádkování bez pomocných linek (šíře 15 mm)

(vhodné pro všechny typy zájemců, ale prvoplánovitě pro počínající písaře)

A CENA?

25,- Kč za kus + poštovné a balné 99,- Kč

Sešity jsou z kvalitního materiálu; schéma- řádkování + volný prostor na psaní je jedinečné; omalovánky zvou ke spolupráci barvy...

 • Ráda bych umožnila co nejvíce dětem i dospělým, aby se zamilovali do psaní a kreslení, aby se nebáli tvořit a užívali si své kreativity...
 • Ráda bych Vám a Vašim dětem udělala radost...
 • Ráda bych prostřednictvím sešitů poskytla prostor pro tvůrčí psaní a následnou kreativitu...
 • Navíc terapie psaním je velmi mocný léčebný prostředek...
 • A deníček rodinných výletů s Vašimi zápisy a malůvkami dětí, či fotografiemi  je krásná památka na společně strávený čas...

(Psát samozřejmě můžete do čehokoliv...- I Vy sami si můžete vyrobit podobný sešit svépomocně, stejně tak, jako jsem to dělala kdysi já, a za 25,- Kč si koupit zmrzlinu nebo čokoládu... 😉 Volba je jen na Vás.)

 

Jaký příběh se skrývá za těmito sešity?

Jmenuji se Jana Tlapová.

Jsem neobyčejně obyčejná žena.

Vyjímečný originál.

Jako každý z Vás.

Rozhodla jsem se stát tvůrcem svého života v respektu s plánem vesmírné režie,

což obnáší aktivně překonávat strach ze změn a pečovat o Dary, kterých se mi dostává.

 

Díky svým životním zkušenostem jsem si uvědomila, že SE UČÍME SPOLEČNĚ.

Každý den. Po celý život.

Splnila jsem si svůj životní sen a stala se učitelkou. Tvořila jsem pro děti a stále vytvářím rozmanité učební materiály (jako téměř každý kreativní učitel). U nejmladších školáků byly velmi oblíbené tyto typy sešitů (jedna stránka na psaní, druhá na malování), které jsem dětem sama vytvářela. Bylo to ale velmi pracné a energeticky náročné (stejně jako učitelská práce sama), a tak jsem se rozhodla, že prvním produktem, který zhmotním do další své praxe, abych si usnadnila život, budou právě tyto sešity.

Vnitřek sešitu byl jasný. Jedna stránka s linkami, druhá prázdná na obrázek. Obal jsem také měla hned hotový: inspirovala jsem se antistresovými motivy z rozmanitých omalovánek, kterými je dnešní trh nasycen.

Vytvořila jsem 14 návrhů přebalů a 10 druhů linkování a vydala se do tiskáren. Tam jsem se dozvěděla, že pro získání přijatelné ceny musím slevit ze svých požadavků: vybrat pouze 2 typy obalů (později se nakonec našla možnost 4 typů, za což jsem vděčná) a 2 typy linkování. Navíc bylo potřeba sešity vytisknout ve větším nákladu.

Takže bylo jasné, že sešity nezůstanou určeny pouze pro mne, ale že je pustím i do světa...

Prodávat a podnikat jsem ale neuměla... Ani osobně, natož virtuálně...

Naštěstí jsem v úžasném kurzu Podnikání z Pláže, kde nás Stáňa Mrázková učí krok po kroku vytvářet svůj web, blog, FB stránky. Zakoupila jsem si úžasný nástroj SmartSelling, který nabízí propojení prodejního fakturačního systému s e-maily a webem, tak mohu tyto sešity nabídnout takto jednoduše i Vám...

Takže jsem tady a teď a nabízím Vám své produkty...

Neuvěřitelná představa se stala skutečností!

Nyní si můžete ode mne zakoupit NEOBYČEJNĚ OBYČEJNÉ SEŠITY- 4 motivy v tištěné verzi a 10 motivů obalů k samovýrobě. Věřím, že se Vám tento nápad líbí a že zažijete krásné chvilky při tvoření sešitů, ať se rozhodnete investovat do mých motivů, nebo si vymyslíte a nakreslíte vlastní.

V hlavě mám mnoho plánů, ale jejich realizace je pro mne časově a technicky náročná. Kdo nezkusil, tak těžko pochopí, kolik práce se skrývá nad jednotlivými kroky k prodeji. Zápasila jsem s technikou. Vytvořit produkt je pro mne snadné, ale vypiplat ho k cestě do světa, to už není tak jednoduché, ale velká výzva a odhodlání...

Jsem šťastná, že se mi to podařilo!

Že mám v rukou neobyčejně obyčejné sešity, z kterých jsem nadšená. Že Vás mohu s těmito sešity prostřednictvím virtuální reality seznámit. Že Vám je mohu nabídnout ke koupi. Že si je můžete koupit v tištěné verzi, nebo si stáhnout motivy, sami vyrobit a poté vymalovat, popsat a pokreslit dle své libosti.

Že Vám mohu udělat radost a zároveň pomoci Vám a Vašim dětem k radostnějšímu tvořivému psaní a malování...

Právě teď pouštím do světa můj první produkt: NEOBYČEJNĚ OBYČEJNÉ SEŠITY, do kterých se, věřím, zamilujete stejně tak, jako já, moje děti a všichni ti, kteří už do sešitů mohou malovat a psát...

Mám rozpracované i další projekty: Písničkové básničky- básničky a obrázky podle kterých učím prvňáčky tvary písmen; kreslení obrázků v písničkách; podtácky na paměť vody; e-book o zásadách prvopočátečního čtení a psaní.

Myšlenka interaktivního propojení světa a tvoření školních pomůcek, programů a vzájemná inspirace prostřednictvím internetové i skutečné reality mě stále ještě neopustila. Vzhledme k tomu, že se s technikou teprve učím zacházet a často překonávám vnitřní odpor a pnutí, uvidím, jestli se mi podaří vše zrealizovat...

V časovém vytížení učitele na plný úvazek, matky tří dětí a pečovatelky o domácnost a zahradu vše trvá 

p o m a l u...

Vše má ale svůj čas, není potřeba nic uspěchat a \"tlačit na pilu\".

Jaké bude moje další směřování také v mnohém můžete ovlivnit Vy.

Jak?

Zakoupením sešitů. Jejich doporučením dál. Darem.

Zpětnou vazbou. Inspirací. Sdílením. Spoluprací.

Fantazii se meze nekladou...

Děkuji za Vaši podporu, zájem.

\"Dej a bude Ti dáno, přej a bude Ti přáno.\"

Děkuji. ♥

www.janatlapova.cz

UČÍME SE SPOLEČNĚ

 

Uložit

Uložit

Reference

Děkujeme za sešity, udělaly nám opravdu velikou radost, moc děkujeme. Dokonce Jan, který dobrovolně nemaluje, oba přidělené sešity hned vymaloval a druhý den je nesl ukázat paní učitelce. Elisa měla samozřejmě velikou radost, protože jako správná holčička neustále maluje, tvoří a připravuje se na první třídu.
Natalie HantakRakousko
Ahojky Jani, tak sešity dorazily!!!! A jsou uplne nejvic boziiii :)) Mám radost obrovskou :)) Moooc dekuji! A taky dekuju za podmorsky svet <3 <3
Zlata Hnátováwww.jinovysvet.cz
Teď otvírám obálku a fakt dobrý! Nádhera! Povedlo se to moc: krásné obrázky k domalování, veselé, jednoduché, zábavné, moc pěkný design (ve zlatém řezu 🙂 ) Ještě mrknu na webovky. Díky moc.
Veidenthalerová Hanka, Prahaučitelka
A je to doma...💝. Krasné sešity i s krásným poděkovanim a osobním přáníčkem... 🌞. Janicko, jsi skvělá, velmi tvoriva a empaticka zena. Přesto, že mám sešity pro ty naše malé krásné bytosti, musím říct, ze je i krasnym dárkem pro mne, udělal mi velkou radost :-). Jani, ještě jednou moc, moc děkuji za tak milý první letošní darecek 💝.
Zdeňka Vavrousováhvězdná žena s velkým srdcem

Sešity se mohou stát skvělým, originálním, smysluplným dárkem pro Vás, Vaše děti i nejbližší...

Tipy na zajímavé příležitosti k podarování Vašich dětí NEOBYČEJNĚ OBYČEJNÝMI SEŠITY:

 

Vánoce, svátky, narozeniny, pozornost za vysvědčení, ke Dni dětí, k Mikuláši,

prostě "jen tak", z lásky, pro radost a potěšení, pro rozvoj tvůrčího psaní a kreativity ;-)...

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a já, Mgr. Jana Tlapová, je budu na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.
Kliknutím na tlačítka v textu vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.
Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.